Nauji kamuoliukai


Šią vasarą pasirodė nauji Mantis kamuoliukai: All Court, Team Presureless, Stage One Mini Green.

All Court yra ITF patvirtinti slėginiai kamuoliukai pritaikyti visiems paviršiams. Jie jau yra išbandyti Mantis profesionalų iš viso pasaulio. Šie aukščiausios kokybė medžiaga aptraukti kamuoliukai pardavinėjami dėžutėse po keturis vienetus.

MANTIS All court

Mantis Team yra idealūs kamuoliukai treniravimui, nes jie yra beslėgiai. Šie kamuoliukai yra padengti aukštos kokybės audiniu, todėl yra ilgalaikiai.

TSB105_balls

Mantis Stage One Mini Green yra dar vieni ITF patvirtinti kamuoliukai, skirti besimokantiems suaugusiems, taip pat vaikams. Jie yra geltonos spalvos (su žaliu tašku atpažinimui), slėgis juose yra sumažintas, tai žaidėjams suteikia daugiau laiko grįžti į poziciją ir smūgiuoti. Šie kamuoliai gali būti naudojami oficialiuose renginiuose kuriuose žaidžia jaunesni nei dešimt metų vaikai.

TSB106_balls

Martin Aldridge, Mantis įkūrėjas ir vadovas teigia, jog „Susilaukėme didžiulio pasisekimo rinkoje su dabartiniais kamuoliukais ir manom, jog nauji produktai puikiai papildo esamą asortimentą. Nuosekliai dirbdami su profesionalia komanda iš viso pasaulio mes sukūrėme šiuos aukštos kokybės kamuoliukus už prieinamą kainą, tai puikiai atitinka Mantis idėją“.

Parašykite komentarą